CSAT (Cyber Security Assessment)

Siber Güvenlik Değerlendirmesi ile işletmenizi siber saldırılara karşı ne kadar hazır olduğunu ücretsiz öğrenin. Kuruluşlarınızda daha yüksek kontrole sahip olun.
Ücretsiz Demo
CSAT (Cyber Security Assessment)

Kurumlar ile siber güvenlik ve alt yapı değerlendirme temeline dayalı çalışmalar yaparak müşterilerimizin yapılarını uçtan uca görmelerini sağlıyor, yenilik veya geçiş gereken konular hakkında daha kolay karar vermelerine yardımcı oluyoruz.


ÜCRETSİZ DESTEK

Ücretsiz bir şekilde şirketinizin uçtan uca siber değerlendirme raporunu oluşturmak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz.

GLOBAL SİBER GÜVENLİK KURALLARI

CIS® (Center of Internet Security) CyberSecurity Best Practices olarak bilinen global siber güvenlik kurallarını baz almaktadır ve firmanızda alınan siber güvenlik önlemleri bu perspektfifte değerlendirilecektir.

GÜÇLÜ ÖNGÖRÜ

Değerlendirme sonrasında analiz raporu ile işletmenizin güvenlik zafiyetlerini kapatmak için doğru yönlendirmeler ve detaylar sunulacaktır.

Cyber Security Assessment
Siber Güvenlik Değerlendirmesi ile işletmenizi siber saldırılara karşı ne kadar hazır olduğunu ücretsiz öğrenin

Ücretsiz CSAT
Küçük ve Orta büyüklükteki işletmeler için CSAT
Küçük ve Orta büyüklükteki işletmeler için CSAT
Son 10 yıldır popülaritesi artmakta olan “CIS® (Center of Internet Security) CyberSecurity Best Practices” Kontrolleri, siber güvenliği arttırmak adına dünya çapında kabul görmüş kurallardır. CIS en yaygın saldırıların ortadan kaldırılabileceği 20 temel ve gelişmiş siber güvenlik eylemi dizisi ile size rehberlik eder.
İşletmeniz İçin En Hızlı Ve Uçtan Uca Güvenlik Değerlendirmesi için
Bilgilerinizi bize iletin. En kısa zamanda demo yapabilmek için sizinle iletişime geçelim
Office 365 kullanıyor musunuz?
İş Ortağımız olmak İster misiniz?
Siz de iş ortağımız olun, başarı ve kazanç dolu bir geleceğe birlikte yelken açalım.