SAP Business One (Veri İşlemedeki Sistemler, Uygulamalar ve Ürünler), şirketlerin veri işleme yoluyla işletmeleri yönetmek için kullandıkları bir yazılım üreticisidir. ERP yazılım geliştirmede en önde gelen istisnai liderlerden olan SAP Business One, şirketin genel hedeflerine bağlı olarak kuruluşlarda kullanılmak üzere çeşitli modüllere sahiptir. SAP Business One konusunda eğitim alan ve program konusunda uzmanlaşmış danışmanları işe alan kuruluşların da birçok avantajı bulunuyor.

 

Kuruluşlar için SAP Business One eğitiminin avantajlarına girmeden önce, SAP Business One yazılımının ne anlama geldiğini ve yöneticilerin bunu kuruluşlar içinde nasıl uyguladıklarını incelemeliyiz. SAP Business One yazılımı, tüm departmanlardaki çalışanların belirli bilgilere erişmesine izin vererek farklı kuruluşların süreçlerini denetlemesine olanak tanır, bu da çalışmayı ve iyileştirmeyi hızlandırmaya yardımcı olur. Çalışanlar departmanlar arasında bilgiye erişebildikleri için kritik görevlere daha fazla zaman ayırabilirler.

 

SAP Business One yazılımı, küçük işletmelerden büyük şirketlere kadar her türlü işletmeye fayda sağlayacak şekilde çalışır. Program edinilen tüm bilgileri ele alarak anlaşılır ve etkili bir şekilde gösterir. SAP Business One yazılımı söz konusu olduğunda farklı modüller vardır, bu nedenle bireyleri yazılım konusunda eğitirken, şirketinizin hedeflerine ve geleceğine en uygun modülün hangisi olduğunu araştırmak gerekiyor.

 

Bir ERP sistemi, her biri farklı bir iş sürecine odaklanan yazılım bileşenlerinden veya modüllerden oluşur. Belirli modüller, hemen hemen her tür iş için "temel" olarak kabul edilirken ilk ele alınan temel bileşenler ise yönetim, üretim, satın alma, satış, finans ve muhasebe, depo ve stok, uygulama ve destek süreçlerini içeriyor.

 

İşletmeler Neden SAP Business One’a ihtiyaç Duyuyor?

 

SAP Business One ile işletmeler daha yüksek kontrole sahip olabiliyor. Orta ölçekli işletmelere özel bu yönetim yazılımı süreçleri de birbirine bağlayıp modern hale getirirken anahtar süreçleri geliştirerek, işle ilgili daha iyi öngörüler edinebiliyor, gerçek zamanlı bilgilere göre karar alabiliyor ve karlı bir büyümeyi de mümkün kılıyor. SAP Business One hem kullanışlı hem de uygun maliyetli olduğu için son derece işlevsel bir ERP hizmeti sağlıyor. Ayrıca diğer modüllerle özümsenebilir ve diğer modülleri de anında güncelleyebiliyor. Bununla birlikte geniş bir özel koleksiyona sahip olduğu için herhangi bir özelleştirme için ödeme yapılması da gerekmiyor.

 

Departmanların tüm ihtiyaçlarının tek bir çözümle ele alınması işletmeleri büyük yüklerden kurtarırken orta ölçekli işletmelerde tüm faaliyetler üzerinde net görünürlük ve tam kontrole de imkan sağlıyor. Ayrıca SAP Business One işletme geliştikçe yeni zorluklarla başa çıkmak için yeni işlevler ekleyebiliyor. Çıktıları en üst düzeye çıkarırken minimum girdi sağlamak için sektöre özel süreçleri de uyarlayabiliyor.

 

Peki SAP Business One Danışmanı Nedir? Ne İşe Yarar?

 

Bir SAP Business One danışmanı, birçok farklı beceri grubunu kapsayan çok yönlü ve bilgili bir profesyoneldir. SAP Business One danışmanları, bir şirketin yönetimini ve bakımını iyileştirmek için SAP Business One yazılımını kullanan BT uzmanlarıdır. SAP Business One danışmanları yazılım konusunda oldukça bilgilidir ve kariyerlerini sürdürmek için ilgili veya nitelikli eğitim, öğretim ve deneyime ya da sertifikalara sahip olmalıdır. Danışman olarak görevlerindeyken, yazılımı şirketin ihtiyaçlarına daha iyi uyacak şekilde uyarlayabilirler.

 

SAP Business One danışmanları da her zaman bir şirketin iş yapma şeklini iyileştirmenin yollarını arar. Belirli bir alanda müşteri memnuniyetsizliği görürlerse çözüm üretirler. Ayrıca şirketin ve müşterilerin yaptığı tüm uygulamalarla ilgili verileri tutarlar. Görevlerinin bir kısmı da yöneticilerin düzenli olarak mevcut veya yeni yazılımları kullanmayı bekleyecekleri çalışanlara eğitim vermektir.

 

Genel olarak SAP Business One danışmanı, müşterilerden veya diğer personel üyelerinden gelen geri bildirimlere dayalı olarak prosedürleri ve süreçleri iyileştirmek için sürekli olarak birlikte çalışacakları üst yönetimle bağlantı kurar.

 

SAP Business One Eğitimi Alan Bir Kuruluşun Avantajları Nelerdir?

 

SAP Business One eğitimi almanın kuruluşlar için sonsuz avantajları bulunuyor. SAP Business One, performansı kolayca artırabilen, çalışma süresini azaltabilen ve müşteri ilişkilerini iyileştirebilen gerçek zamanlı bilgi paylaşımına izin veriyor. SAP Business One ayrıca diğer yazılım sistemlerinden daha az maliyetli olduğu için diğer iş ihtiyaçlarına yönelik tasarruf edebilmeye olanak tanıyor.

 

Ayrıca SAP Business One sistemleri, tüm departmanlardaki çalışanların gerekli bilgileri almasına olanak tanıyan veri merkezileştirme için tek bir yer sunar. Bu özellik sadece zamandan tasarruf sağlamakla kalmaz, aynı zamanda ekipleri daha fazla uzaklaştırmak yerine tüm departmanları birbirine bağlar. SAP Business One yazılımı, tüm şirket verilerini verimli ve anlaşılır bir şekilde düzenlediği ve yönettiği için günlük hayatı kolaylaştırır.

 

Birçok kuruluş, SAP Business One yazılımının her türlü işletme için sağladığı çeşitli avantajlar nedeniyle, kendi bölümlerinde SAP Business One yazılımı kullanımına ve eğitimine uyum sağlıyor. İş akışını düzene sokmak isteyen herhangi bir grup, SAP eğitimine bakmalıdır.

 

Logosoft SAP Business One Eğitimi

 

Yönetim, üretim, satın alma, satış, finans ve muhasebe, depo ve stok, uygulama ve destek süreçlerine kadar tüm modülleri kapsayacak şekilde geniş bir bakış açısı kazanmanızı sağlayacak, 50 saatlik SAP Business One uygulamalı eğitimimizle SAP Business One'ın kullanımı hakkında öğrenmek istediğiniz her şeye  SAP Business One  linkinden ulaşabiliyorsunuz.

 

Düzenlediğimiz eğitimler, sunduğumuz sertifikalar ve sağladığımız iş fırsatları ile hedeflenen kişiler olmanızı sağlıyoruz.

 

Logosoft SAP Business One Eğitimi Kimler için Uygundur?

  • SAP Business One Danışmanı olmak isteyenler,

  • SAP Business One iş süreçlerinin uygulanmasından ve desteğinden sorumlu danışmanlar ve iş ortağı çalışanları,

  • Proje yöneticileri,

  • SAP Business One kullanan firmalarda çalışanlar ve süper kullanıcılar.

SAP Business One Eğitim Serisi ile ilgili detaylı bilgiler için bizimle iletişime geçin.

İş Ortağımız olmak İster misiniz?
Siz de iş ortağımız olun, başarı ve kazanç dolu bir geleceğe birlikte yelken açalım.