Veri korumayı, siber güvenliği ve uç nokta koruma yönetimini birleştiren kapsamlı siber korumayla müşterilerinizin Microsoft 365 uygulamalarını ve verilerini koruyabilirsiniz. Müşterilerinizin Microsoft 365 verilerinin yedeklendiğinden ve sınıfının en iyisi, buluttan buluta yedekleme ve olağanüstü durum kurtarma teknolojileriyle olası kötü senaryolardan korunduğuna emin olun. Sıfırıncı gün kötü amaçlı yazılımları ve gelişmiş kalıcı tehditler (APT'ler) dahil tüm e-posta tehditlerini, müşterilerin Microsoft 365 posta kutularına ulaşmadan önce durdurun ve engelleyebilirsiniz. Ek olarak, Acronis Cyber ​​Protect Cloud ile tüm Microsoft ürünlerini güvenlik açıkları için izleyebilir ve güvenlik açıklarının kritikliğine göre öncelik verilen otomatik yama yönetimi ile anında kapatabilirsiniz.

 

Kolay, verimli ve güvenli bir Microsoft 365 korumasıyla müşterilerinizin endişelerini giderin

 

Kullanımı kolay, verimli ve güvenli bir buluttan buluta yedekleme çözümüyle müşterilerinizin Microsoft 365 verilerinin kontrolünü yeniden kazanın, gereksiz harcamaları yönetin ve işlerinin devam etmesini sağlayın.

 

Logosoft Tarafından Sunulan Acronis Cyber ​​Protect Cloud’un Microsoft 365 Yetenekleri

 

Microsoft Exchange Online için Yedekleme

 

Microsoft Exchange Online e-postalarını, eklerini, kişileri, görevleri, grup posta kutularını, arşiv posta kutularını ve takvimi yedekleyin. İhtiyacınız olan tüm verileri kolay ve hızlı bir şekilde kurtarın.

 

Microsoft OneDrive İş için Yedekleme

 

Microsoft OneDrive İş için dosya ve klasörleri yedekleyin ve erişim izinleri dahil tüm gerekli verileri esnek bir şekilde kurtarın.

 

Microsoft SharePoint Online için Yedekleme

 

Microsoft SharePoint Online site koleksiyonlarını, ekip sitelerini, iletişim sitelerini ve tüm erişim izinleri ayarlarını yedekleyin. Tüm kritik öğeleri ayrıntılı bir şekilde kurtarın ve dosyaları doğrudan yedekten indirin.

 

Microsoft Teams için Yedekleme

 

Ekibin adı, üye listesi, kanalları ve içeriğinin yanı sıra ekip posta kutuları, toplantılar ve ekip siteleri dahil tüm ekipleri kolayca ve güvenli bir şekilde yedekleyin.

 

Kullanışlı aracısız yedekleme

 

Yerel sistemlere bir aracı kurmaya gerek kalmadan çözümün basitleştirilmiş yapılandırmasını ve bakımını elde edin. Aracı, güvenli Acronis Cloud’da çalışır.

 

Saniyeler içinde bölüm bölüm geri yükleme

 

Kesinti sürelerini önlemek ve iş sürekliliğini sağlamak için sistemlerinizi saniyeler içinde kurtarın. E-postalar, dosyalar, web siteleri, kişiler, ekler ve daha fazlası gibi gerekli verileri ayrıntılı bir şekilde yedekleyin ve geri yükleyin.

 

Hızlı yedekleme araması

 

Müşterilerinizin yedeklenmiş verilerine erişim sağlayın. Belirli Microsoft 365 öğelerini arayın ve kurtarmadan önce bunları hemen kullanın. Kritik dosyayı veya eki indirin veya e-postayı doğrudan yedekten gönderin.

 

Güçlü durum izleme

 

Widget'lar, bildirimler ve kritik olaylar için uyarılar dahil olmak üzere gelişmiş raporlama yetenekleri ve yedekleme durumu izleme yoluyla daha yüksek şeffaflık ve güvenlik düzeyleri elde edin.

 

Yeni nesil dinamik tarama (Gelişmiş E-posta Güvenliği ile)

 

Çalışma zamanı sırasında normal akışından sapmaları belirleyerek olası bir sızıntı aşamasında geleneksel savunmalardan kaçan gelişmiş saldırıları algılayan ve engelleyen benzersiz CPU düzeyinde teknolojiyle sıfırıncı gün saldırılarını ve APT'leri durdurun.

 

Kimlik avı önleme motorları (Gelişmiş E-posta Güvenliği ile)

 

Web sayfalarında kullanılan logolara ve görsellere dayalı olarak URL'lerin meşruiyetini doğrulamak için gelişmiş bir resim tanıma teknolojisiyle birleştirilmiş dört önde gelen URL motoruyla kötü niyetli URL'leri tespit edin.

 

X-ray bilgileri (Gelişmiş E-posta Güvenliği ile)

 

Her e-posta için olası tehditlere ilişkin proaktif öngörüler ve SOC ekibinin adli incelemeye ihtiyaç duyduğu herhangi bir dosya veya URL'nin analizi ile kuruluşlar genelinde tehdit ortamının bütünsel bir görünümünden yararlanın.

 

Olay yanıt hizmetleri (Gelişmiş E-posta Güvenliği ile)

 

Sürekli raporlama ve destek ile tüm müşteri trafiğini izleyen ve kötü niyetli uygulamaları analiz eden siber analistlere ve e-posta güvenliği uzmanlarına doğrudan erişimle hizmet sağlayarak güvenlik ekiplerinizi güçlendirin.

İş Ortağımız olmak İster misiniz?
Siz de iş ortağımız olun, başarı ve kazanç dolu bir geleceğe birlikte yelken açalım.